Close button

Республіканська партія висуне Трампа в президенти незалежно від вироку суду

Республіканська партія висуне Трампа в президенти незалежно від вироку суду
Фото: facebook.com/DonaldTrump

Республіканська партія номінує Дональда Трампа кандидатом в президенти США незалежно від того, який вирок ухвалить для нього суддя у кримінальній справі про замовчування грошей. Про це заявила співголова Національного комітету Республіканської партії Лара Трамп, пише Дмитро Левицький, РБК-Україна.

Як сказала Лара Трамп, республіканці повинні бути готовими до всього, маючи на увазі й можливе рішення суду про обмеження волі Трампа.

"Ми повинні будувати плани по мірі того, як це буде розвиватися, і у нас буде кілька планів на випадок непередбачуваних обставин. Правда в тому, що насправді не має значення, ми висунемо Дональда Трампа як нашого республіканського кандидата, і це те, що в кінцевому підсумку має значення", - заявила вона в ефірі телеканалу CNN.

Вирок для Трампа

Цього тижня журі суду Нью-Йорка визнали екс-президента США Дональда Трампа винним у кримінальній справі, яка стосується замовчування грошей, які Трамп через свого адвоката заплатив порноакторці Стормі Деніелс за мовчання про їх роман.

За цією справою Трампу було висунуто звинувачення за 34 пунктами. І за всіма цими пунктами його було визнано винним. Тепер суддя має обрати покарання для Трампа. Це станеться 11 липня.

Теоретично, Трампу може загрожувати від 4 до 136 років за ґратами, але за більшістю прогнозів, навряд чи його відправлять у в'язницю. Суддя може обмежитися домашнім арештом або випробувальним терміном.

Проте, навіть якщо Трампа відправлять у в'язницю, він все одно зможе балотуватися в президенти та отримати цю посаду, якщо переможе на виборах. Це буде першим подібним випадком в історії США.

Новини

Популярні теми форуму

analytics