Close button

У МЗС Італії підтвердили, що Україна отримає ще одну систему ППО SAMP/T

У МЗС Італії підтвердили, що Україна отримає ще одну систему ППО SAMP/T
Фото: cquest

Міністр закордонних справ Італії Антоніо Таяні підтвердив, що в новому пакеті військової допомоги Україні передбачена система протиповітряної оборони SAMP/T, про що раніше писали ЗМІ, повідомляє Європейська правда.

Про це Таяні сказав у понеділок в етері радіостанції Rai Radio1.

Голова італійського МЗС підтвердив, що уряд готує "ще один пакет" військової допомоги, зміст якого, як і в попередніх випадках, буде конфіденційним.

"Але відомо, що ми надішлемо SAMP-T, який є засобом протиповітряної оборони, тобто захист, про який нас попросила сама Україна, це не є таємницею", – додав він.

Таяні водночас наголосив, що Італія не буде відправляти військових в Україну, а італійська зброя не може бути використана для ударів по Росії.

Раніше ЗМІ повідомили, що новий пакет військової допомоги із системою ППО Італія може затвердити після саміту "Групи семи" в середині червня.

Україна отримала першу систему SAMP/T, також відому як MAMBA, у 2023 році. Ця франко-італійська батарея може відстежувати десятки цілей і перехоплювати 10 одночасно – і це також єдина система європейського виробництва, здатна перехоплювати балістичні ракети.

ЗМІ раніше підтверджували наміри Італії передати Україні черговий пакет військової допомоги.

Новини

Популярні теми форуму

analytics