Close button

Росіяни розганяють фейк про "мінування" Тиси для зриву мобілізації

Росіяни розганяють фейк про "мінування" Тиси для зриву мобілізації
Фото: president.gov.ua

Російські пропагандисти розповсюджують фейк про те, що українські прикордонники нібито мінують береги річки Тиса, щоб "чоловіки мобілізаційного віку не змогли втекти за кордон". З посиланням на Центр протидії дезінформації (ЦПД), повідомляє Дзеркало тижня.

У коментарі для ЦПД речник Державної прикордонної служби України Андрій Демченко спростував ці повідомлення і додав, що подібну брехню росіяни розганяють для дестабілізації суспільства.

Спікер уточнив, що Україна посилює кордон за рахунок більшої кількості прикордонних патрулів, а також використовує відеокамери та безпілотники для спостереження за адмінмежею.

"Натомість росіяни прагнуть дискредитувати державні інституції та посіяти недовіру до них із боку людей", ‒ підсумували в ЦПД.

Нагадаємо, росіяни вигадали фейк, що українці підпалюють свої автівки, аби не віддавати їх у рамках мобілізації.

Раніше Центр протидії дезінформації пояснював, що Росія постійно запускає інформаційні кампанії, які спрямовані на дискредитацію і зрив процесу мобілізації в Україні. Зокрема ворожа пропаганда масштабує проблеми у ТЦК, намагається показати точкові проблеми як системні та оббріхує військових командувачів. У такий спосіб окупанти хочуть послабити здатність українців до спротиву.

Новини

Популярні теми форуму

analytics