Close button

Україна та Китай провели політичні консультації на рівні глав МЗС

Україна та Китай провели політичні консультації на рівні глав МЗС
Фото: МЗС

Україна провела політичні консультації із Китаєм на рівні заступників глав МЗС, де китайській стороні розповіли про підготовку до Глобального саміту миру, який пройде у Швейцарії, повідомляє Українська правда.

Про це повiдомляє повідомлення МЗС України.

Українську сторону на консультаціях представляв перший заступник глави МЗС України Андрій Сибіга, китайську – заступник глави МЗС КНР Сунь Вейдун. Також була зустріч із спеціальним представником уряду КНР з питань Євразії Лі Хуеєм, а також заступником завідувача міжнародного відділу ЦК КПК Чень Чжоу.

"Співрозмовники наголосили на важливості дотримання принципів Статуту ООН та міжнародного права. Як було відзначено сторонами, взаємна повага до територіальної цілісності є фундаментом двосторонніх відносини України і Китаю.
Андрій Сибіга поінформував колегу про ситуацію в Україні, а також підготовку до Глобального саміту миру. Українська сторона висловила сподівання, що участь КНР у заході могла б стати гарною нагодою, щоб зробити практичний внесок у досягнення і довготривалого миру в Україні".

Передісторія:

  • 2 червня, перебуваючи на конференції у Сінгапурі, президент Володимир Зеленський заявив, що Росія намагається завадити проведенню Саміту миру і Китай у цьому їй допомагає.

Новини

Популярні теми форуму

analytics