Close button

Генштаб: Росіяни помітно активізувалися на Времівському напрямі

Генштаб: Росіяни помітно активізувалися на Времівському напрямі
Фото: Facebook

Генеральний штаб ЗСУ прозвітував про 69 російських атак на фронті від початку доби 6 червня, повідомляє Українська правда.

Про це повiдомляє Генштаб ЗСУ у Facebook.

На Харківському напрямку протягом дня ворог застосував уже 20 КАБів з території РФ, зокрема з районів Бєлгорода та Шебекіно Бєлгородської області. Під бомбардування попали райони Вовчанська, Нескучного та Білого Колодязя. Штурмових дій ворога наразі не відмічено.

На Куп’янському напрямку ворог застосував некеровані авіаційні ракети в районі Стельмахівки, тривають бойові дії в районі М’ясожарівки.

За попередньою інформацією на Лиманському напрямку ворог за сьогодні втратив вбитими та пораненими 55 осіб. Українські захисники пошкодили по одній одиниці автотранспорту та ББМ. Загалом ворог намагався атакувати на напрямку дев’ять разів.

На Сіверському напрямку зросла активність росіян в районі Верхньокам’янського. На Покровському напрямку наразі тривають вісім боїв, зокрема в районі Прогресу. Напрямок залишається одним з найгарячіших, за даними Генштабу.

Також у відомстві пишуть, що російські війська помітно активізувались на Времівському напрямку: тривають бої в районах Урожайного та Старомайорського. Загальна кількість атак за добу зросла до дев’яти.

Новини

Популярні теми форуму

analytics