Close button

УЗ знизить споживання електроенергії за рахунок електричок: що зміниться

УЗ знизить споживання електроенергії за рахунок електричок: що зміниться
Фото: Facebook

"Укрзалізниця" вирішила зменшити споживання електроенергії. Це вдасться зробити за рахунок перегляду графіка руху приміських електропоїздів, повідомляє РБК-Україна.

Про це повідомляє сторінка УЗ.

Зазначається, що залізничники тимчасово вносять зміни в графік руху приміських електропоїздів. Це необхідно для економії споживання електроенергії в країні.

"Укрзалізниця" впродовж червня тимчасово корегує графіки руху 74 приміських електропоїздів по всій Україні. Зміни не стосуватимуться критично важливих електричок, які забезпечують підвіз населення до роботи та зворотно", - пише компанія.

Тобто деякі поїзди тимчасово не будуть курсувати, а деякі змінять періодичність або їм буде обмежено маршрут. Перші зміни в розкладі відбулися вже з 7 червня на окремих напрямках Львівської та Придніпровської залізниць. Пізніше відповідні зміни будуть запроваджені на Південно-Західній та Південній залізницях.

УЗ хоче реалізувати проекти для генерації електроенергії

Компанія уточнила, що є одним із найбільших споживачів електроенергії в країні. Тому УЗ планує реалізувати в різних регіонах України проєкти для генерації електроенергії. Йдеться про десятки об'єктів розподіленої генерації загальною потужністю до 250 МВт.

"Це дасть змогу частково покрити потреби в живленні об'єктів критичної інфраструктури "Укрзалізниці", а також споживачів по всій Україні, які під'єднані до розподільчої мережі товариства", - пише компанія.

Ситуація з відключеннями світла

Російські війська за останній час вивели з ладу частину важливої енергетичної інфраструктури України. Тому держава знову зіткнулася з необхідністю відключати світло в пікові моменти його споживання.

В "Укренерго" очікують, що в середині літа ситуація в енергосистемі країни може бути найважчою.

Новини

Популярні теми форуму

analytics