Close button

Кіберфахівці ГУР атакували російських провайдерів у Криму - ЗМІ

Кіберфахівці ГУР атакували російських провайдерів у Криму - ЗМІ
Фото: pexels

У тимчасово окупованому Криму кілька великих інтернет-провайдерів стали жертвами масованої кібератаки. Окупаційна адміністрація попередила мешканців півострова про можливі перебої з доступом до інтернету найближчим часом. З посиланням на джерела в ГУР, пише Наталія Кава, РБК-Україна.

У тимчасово окупованому Криму великі інтернет-провайдери стали об'єктом масованих кібератак. Місцева окупаційна влада попередила мешканців півострова про можливість тимчасових перебоїв у доступі до Інтернету.

За словами представника у Головному управлінні розвідки, атаки виконуються українськими кіберфахівцями військової розвідки. Зазначається, що атакувалися кілька провайдерів послуг у Криму, і що представник окупаційної адміністрації Юлія Кирик повідомила про постійні зміни профілю DDos-атак і заходи, які приймають провайдери для захисту від цих атак.

"Здається, російським кібернетикам пора згадати про імпортозамєщєніє, увімкнути свій "Чебурнет" замість Всесвітньої мережі та встановити ісконно-рускій фаєрвол, відгородившись від усього вільного світу. Лише так у них є шанс убезпечитися від наших атак", - зазначає співрозмовник в українській спецслужбі.

Новини

Популярні теми форуму

analytics