Close button

Президент Чехії відповів опозиції щодо непрозорої закупівлі снарядів для України

Президент Чехії відповів опозиції щодо непрозорої закупівлі снарядів для України
Фото: x.com/prezidentpavel

Президент Чехії Петр Павел відповів на звинувачення окремих опозиційних політиків про те, що снаряди для України в рамках "чеської" ініціативи буцімто закуповуються непрозоро та за завищеною ціною. З посиланням на IDNES, повідомляє Європейська правда.

Про це Павел сказав у інтерв'ю виданню Denik. Критика про "непрозорість" закупівель боєприпасів для України, яка генерує "немислимі прибутки зброярам", лунала від політиків популістської партії ANO експрем’єра Андрея Бабіша.

Петр Павел зазначив, що будь-які військові поставки в принципі не можуть бути цілковито прозорими.

"Це завжди про чутливу інформацію, їх везуть у зону бойових дій, і Росія зі зрозумілих причин дуже цікавиться цією інформацією… Так, більшість інформації під грифом. Проте прем’єр, міністри та очільники парламентських комітетів мають доступ до неї", – сказав президент Чехії. 
"Я не бачу тут нічого, що виходить за рамки нормальної практики. Так, є і певна маржа, але так буває завжди. І вона – у прийнятних межах", – додав він. 

Нагадаємо, у вівторок стало відомо, що Україна отримала перші боєприпаси в рамках чеської ініціативи.

Також стало офіційно відомо, що Словаччина задіяна у чеській ініціативі, зокрема, закуплені боєприпаси модернізують на словацьких заводах.

Новини

Популярні теми форуму

analytics