Close button

Єрмак: Росіяни інвестують мільйони у наратив про "корумповану Україну"

Єрмак: Росіяни інвестують мільйони у наратив про "корумповану Україну"
Фото: president.gov.ua

Росіяни інвестують мільйони в просування на заході наративу щодо того, що Україна є найкорумпованішою країною в світі, повідомляє РБК-Україна.

Про це повідомляє Telegram керівника Офісу президента Андрія Єрмака.

"Цікаво те, як часто боротьба з корупцією в Україні підміняється маніпуляціями і роботою виключно у власних інтересах. Україна не є найбільш корумпованою країною світу. Корупція існує всюди, і для боротьби з нею в нас створена велика антикорупційна інфраструктура. Я постійно спілкуюсь із західними партнерами, вони завжди відзначають наш рівень і успіхи в подоланні корупції", - зазначив Єрмак.

За його словами, деякі люди навмисно масштабують проблему, бо інакше може втрачатись сенс їх роботи. Таким чином допомагаючи росіянам, які інвестують мільйони в просування на заході наративу "Україна - найкорумпованіша держава".

"Де цей баланс між правдою і державними інтересами, та власними, заради проектів? Зазвичай, для багатьох людей, які займаються поширенням тез про "Україну - найкорумпованішу державу", мова точно не про інтереси країни. Але без країни не буде і цих людей", - додав він.

Новини

Популярні теми форуму

analytics