Close button

Вісім країн приєдналися до рішення ЄС щодо конфіскації доходів від росактивів - Борель

Вісім країн приєдналися до рішення ЄС щодо конфіскації доходів від росактивів - Борель
Фото: flickr.com

У ЄС повідомили про приєднання восьми країн до рішення Євросоюзу щодо передачі надходжень від оподатковуваних надприбутків заморожених російських активів на користь України. Про це йдеться у заяві глави дипломатії ЄС Жозепа Борреля, повідомляє Європейська правда.

21 травня Рада ЄС підтвердила свою згоду на використання надходжень від знерухомлених активів Центрального банку Російської Федерації на користь України.

"Країни-кандидати Північна Македонія, Чорногорія, Албанія, Україна та Боснія і Герцеговина, а також країни європейської зони вільної торгівлі Ісландія, Ліхтенштейн та Норвегія приєднуються до цього рішення Ради", – йдеться у заяві.

Зазначається, що країни забезпечать відповідність своїх національних політик цьому рішенню. "Європейський Союз бере до уваги це зобов'язання і вітає його", – сказано в заяві.

Головний дипломат ЄС Жозеп Боррель у понеділок підтвердив домовленість країн Євросоюзу стосовно використання доходів від заморожених російських активів на купівлю зброї для України і першого траншу обсягом 1,4 млрд євро.

Новини

Популярні теми форуму

analytics