Close button

Ветерани можуть безкоштовно отримати засоби реабілітації: що для цього потрібно

Особи з інвалідністю, військовослужбовці, ветерани військової служби й правоохоронних органів та деякі інші категорії населення можуть безоплатно отримати засоби реабілітації, пише Дмитро Браславський, РБК-Україна.

Про це повідомляє РБК-Україна з посиланням на Український ветеранський фонд.

У межах програми передбачено отримання протезно-ортопедичних виробів, у тому числі взуття, засобів для самообслуговування та догляду, допоміжних засобів для пересування тощо.

Щоб отримати допоміжні засоби реабілітації, необхідно надати посвідчення особи, висновок комісії (медико-соціальної експертної комісії, лікарсько-консультативної або військово-лікарської залежно від категорії особи), індивідуальну програму реабілітації й інші підтверджуючі документи.

Де можна подати заявку

Також можна придбати засоби згідно з медичними показаннями самостійно із подальшою компенсацією вартості відповідно до граничних цін, затверджених Мінсоцполітики.

Заявку про забезпечення засобами реабілітації або виплату компенсації можна подати через органи соціального захисту населення, ЦНАП або електронний кабінет особи.

Додаткову інформацію можна отримати за номером: 0 800 332 029.

Реабілітація для військових

Через агресію Росії в Україні значна кількість громадян залучені до Сил оборони, беруть активну участь у бойових діях на передовій.

Тому Міністерство у справах ветеранів України розробило проект зі створення просторів для ветеранів, що буде розповсюджений по всій Україні у 2024-2025 роках.

Термінові та важливі повідомлення про війну Росії проти України читайте на каналі РБК-Україна в Telegram.

Новини

Популярні теми форуму

analytics