Close button

Британська розвідка розповіла, як РФ схиляє мігрантів воювати в Україні

Британська розвідка розповіла, як РФ схиляє мігрантів воювати в Україні
Фото: Міноборони РФ

У Росії вдаються до правового переслідування мігрантів, в основному з Центральної Азії, щоб змусити їх вступити у збройні сили та воювати в Україні. Про це йдеться у регулярному розвідувальному огляді Міноборони Британії щодо російсько-української війни, повідомляє Європейська правда.

Згідно з оглядом, під час виступу на Петербурзькому міжнародному юридичному форумі 27 червня голова Слідчого комітету Росії Александр Бастрикін заявив, що російська влада виявила 30 тисяч мігрантів, які нещодавно стали громадянами Росії і не перебували на військовому обліку.

Бастрикін також похвалився, що 10 тисяч з них вже були відправлені в зону бойових дій в Україні. Бастрикін стверджував, що ці мігранти будуть "рити окопи" та виконувати інші обов'язки в тилу.

Російські незалежні ЗМІ раніше повідомляли, що російські правоохоронні органи проводять кампанію правового переслідування мігрантів, особливо з Центральної Азії, намагаючись схилити їх до вступу в російські збройні сили в обмін на громадянство або щоб уникнути арешту за вигаданими звинуваченнями. 

Це ще один спосіб РФ збільшити набір до армії, одночасно намагаючись обмежити вплив на ті частини російського населення, які мають більшу політичну активність.

Новини

Популярні теми форуму

analytics