Close button

Новий міністр оборони Нідерландів запевнив у збереженні допомоги України

Міністр оборони у новому уряді Нідерландів, який офіційно розпочав роботу, запевнив у збереженні підтримки України. Про це заявив в офіційному X (Twitter) міністр оборони Рубен Брекельманс, повідомляє Європейська правда.

Твіт Брекельманса став відповіддю на привітання з призначенням на посаду від українського міністра оборони Рустема Умєрова.

"Нідерланди залишаються відданими підтримці України настільки, наскільки зможуть, і так довго, як буде необхідно. Ми і наші союзники об’єднані у рішучості повернути в Україну мир і безпеку", – написав Рубен Брекельманс.

Він додав, що очікує зміцнення співпраці та чекатиме зустрічі з Умєровим. 

Міністр оборони Рубен Брекельманс, нагадаємо, є представником ліберальної політисили попереднього прем’єра Марка Рютте VVD. 

Як відомо, 2 липня новий прем’єр-міністр Нідерландів Дік Схооф та інші члени уряду склали присягу. За підсумками коаліційних домовленостей, важливі для України посади очільника МЗС та міністра оборони не дісталися представникам ультраправої "Партії свободи"  Вілдерса.

Також у вівторок стало відомо, що Нідерланди найближчим часом розпочнуть поставку Україні першого із 24 обіцяних винищувачів F-16.

Новини

Популярні теми форуму

analytics