Манчестер Юнайтед - Манчестер Сіті - Огляд матчу

У півфінальному матчі Кубка англійської Ліги Манчестер Сіті на Олд Траффорд мінімально переміг Манчестер Юнайтед - 2: 0. Команда Пепа Гвардіоли вийшла в фінал турніру, повідомляє Спортарена.

Ще в першому таймі гра проходила з великою кількістю моментів, проте через офсайди були скасовані три голи - два у Сіті і один у МЮ.

У другій половині зустрічі Городяни все ж відкрили рахунок в рамках правил після удару Джона Стоунз, а потім подвоїв перевагу Сіті Фернандіньо.

Українець Олександр Зінченко вийшов на поле зі стартових хвилин і відіграв всю зустріч, проте результативними діями не відзначився.

У фіналі Кубка англійської ліги Манчестер Сіті зустрінеться з Тоттенхемом, який вчора пройшов в півфіналі Брентфорд (2: 0).