Ліга Чемпіонів: фантастичне спасіння "Аль-Куви"

Напередодні, 7 квітня, в плейоф (останній раунд перед груповим етапом) азійської Ліги Чемпіонів з футболу іракська "Аль-Кува Аль-Джавія" (Багдад) гостювала у саудівської "Аль-Вахди" (Мекка), повідомляє Extra SPORTS.

Юссуф Ніакате на 24-й хвилині, після вброса аута, зумів вразити ворота гостей та вивести "Аль-Вахду" уперед.

Й, хоча цей удар, залишиться єдиним потраплянням в створ у клуба з Мекки, здавалося, вони доведуть справу до перемоги. Проте на 90+2-й хвилині 25-річний Айман Хуссейн у відчайдушній атаці гостей зрівняв рахунок та перевів гру в овертайм.

Дві додаткові 15-ті хвилинки залишилися без забитих голів, а ось у серії пенальті, хоча Маітхам Джаббар з "Аль-Куви" й змазав перший удар, все ж міцнішими нерви виявилися у представників клубу з Ірака. Хаззаа Ахмед Аль-Гамді не зміг реалізувати вирішальний удар, й подарував перемогу "Аль-Куві Аль-Джавії": 1-1 у матчі та 3-2 за пенальті.