В Англії футболіст вдарив одноклубника і був вилучений з поля

У матчі четвертого дивізіону Англії між "Бредфордом" і "Грімсбі Таун" (1:0) сталося вкрай незвичайне вилучення, повідомляє Обозреватель.

На 42-й хвилині перші відкрили рахунок і забили, як виявилося пізніше, єдиний гол у поєдинку, а в доданий до першого тайму час вони залишилися в більшості. Півзахисник гостей Стефан Пейн вступив у перепалку зі своїм партнером по команді Феліпе Мораїсом після неточної передачі в його виконанні.

Вони обмінялися претензіями, після чого Пейн буцнув одноклубника головою на очах у головного арбітра. Рефері дав свисток про закінчення першої половини, наздогнав Стефана по дорозі в роздягальню і показав йому червону картку.

На сторінці "Грімсбі Таун" в Twitter з'явився запис про цей інцидент. Вчинок футболіста в команді назвали неприпустимим.

""Грімсбі" пропускає наприкінці першого тайму, на останніх секундах якого Пейна вилучили за удар Мораїса головою... Непростимо", – написали в соціальній мережі.