Корисна підбірка продуктів, які допоможуть відновити волосся

Повноцінний догляд за волоссям вимагає не лише спеціальних масок та олійок. Відновити посічені кінчики та зміцнити волосся можна за допомогою правильного харчування, повідомляє 24 Канал.

Збалансоване харчування, вживання жирів, білків та вуглеводів позитивно впливає не лише на загальний стан організму, а й на волосся, зокрема.

Що варто їсти, щоб відновити волосся

Організм людини влаштований так, що він здатен засвоювати вітаміни та мінерали, отримані з їжею. Що варто їсти, аби покращити стан волосся, розповідаємо далі.

1744503_15264865.jpg?202109150119

Лосось

Жирні кислоти омега-3, білки, вітамін В12 та залізо ви можете отримати, періодично вживаючи лосось. Заліза у цьому списку є чи не найважливішим для волосся, адже цей елемент стимулює поділ клітин, що пришвидшує ріст. Важливо вчасно виявити дефіцит цього корисного вітаміну та, за рекомендацією лікаря, почати вживати препарати заліза.

Зелені овочі

1744503_15264872.jpg?202109150119

Темно-зелені овочі, а саме шпинат, броколі, огірки та інші, містять у своєму складі багато вітаміну А, який необхідний для виконання імунної функції та диференціювання клітин. Також у складі є вітамін С, який сприяє кращому засвоєнню заліза в організмі.

Бобові

Квасоля та сочевиця – це справжні джерела поживних речовин. Вони забезпечують організм потрібними для росту волосся білками, залізом, цинком і біотином.

Горіхи

1744503_15264871.jpg?202109150119

Майже усі види горіхів корисні та принесуть вашому організму багато поживних речовин. Зокрема, рекомендуємо звернути увагу на бразильські горіхи, які містять багато селену – мінералу, який здатний позитивно впливати на здоров'я шкіри голови. Волоські горіхи також принесуть чимало користі, зокрема наситять організм альфа-лінолевою кислотою, омега-3 та цинком.

Цілозерновий хліб та каші

Часто втрату волосся пов'язують із нестачею деяких вітамінів. Аби попередити небажане випадіння, варто вживати хліб та каші. Вони багаті цинком, залізом та вітамінами групи B.

Морква

Морква корисна не лише для зору, а й для волосся. Це справжнє джерело вітаміну А, який сприяє росту та поділу клітин, зокрема й волосяного фолікула.

Новини

Популярні теми форуму

analytics