АПЛ пішла на зустріч знекровленому "Лестеру"

У 18 турі АПЛ Евертон повинен був зіграти проти Лестер. Матч офіційно вдруге перенесли, повідомляє 24 Канал.

Евертон ніяк не може зіграти проти Лестера. Поєдинок вдруге перенесений. Цього разу на прохання "лисиць".

У Лестера через пошкодження та коронавірус випало з обойми 14 футболістів. Також декілька з них виступають у Кубку Африки. Тому "лисиць" надіслали офіційне звернення про перенесення матчу. АПЛ пішов на зустріч команді, яку очолює Брендан Роджерс.

Спершу гравці повинні були вийти на футбольне поле 19 грудня, але тепер зустріч знову відтермінували.

Для Лестера це вже друга перенесена гра через ці проблеми. У 21-му турі "лисиці" не змогли зіграти проти Норвіча, який повинен був відбутись 1 січня.

Кубкові зустрічі

• Попередні поєдинки клуби провели у Кубку Англії. Обидві святкували перемоги. Лестер розгромив Уотфорд (4:1).
  • Евертон, за який дебютував Віталій Миколенко, вирвав складну звитягу у Халл Сіті вже у додаткових 15-хвилинних таймах (2:3).
  • В англійській першості "іриски" у 21 турі програли вдома Брайтону (2:3). Після цієї поразки Евертон із 19 очками йде 15-м. Лестер замикає топ-10 АПЛ, маючи у своєму доробку 25 пунктів.