"Барселона" крупно переграла "МанСіті" у першому чвертьфіналі ЛЧ

Сьогодні, 24 березня, в Італії пройшов перший матч 1/4 фіналу жіночої футбольної Ліги чемпіонів в якому "Барселона", у номінально домашньому матчі, приймала англійський "Манчестер Сіті", пише Сєргєй Карась, Курс Украины.

Ще у першому таймі іспанки відкрили рахунок: після пасу Кальдентеї відзначилася Ошоала.

На 53-й хвилині вже Кальдентея реалізувала пенальті. Англійки могли повернутися у гру буквально через три хвилини, проте Хлоя Келлі не змогла пробити Сандру Паньос.

Крапку ж у матчі поставила Ермоса на 86-й хвилині: 3-0 на користь "Барселони".

Гра у відповідь між цими суперницями пройде 31 березня. А сьогодні на глядачів чекають протистояння "Челсі" та "Вольфсбурга" (о 18-00 за київським часом), ліонського "Олімпіка" та ПСЖ (о 19-00) й "Баварії" та "Розенгарда" (о 20-00)