Єгипетські "зірки" АПЛ покуражилися у відборі на КАН-2022 — відеоогляд

Напередодні, 29 березня, у групі "G" відбіркового етапу футбольного Кубка африканських націй Єгипет приймав Коморські острови, повідомляє Курс Украины.

Хоча навряд чи читачі багато чули про коморських футболістів, ця зустріч була матчем лідерів - обидва колективи мали в активі по 9 очок та гарантували собі вихід у фінальну частину КАН-22.

Тим більше несподіваним видався перший тайм. Спочатку на 15-й хвилині красивий удар з-за меж штрафного вдався півзахиснику лондонського "Арсенала" Мохаммеду Ель-Нені. Ще через дві хвилини контратаку закінчив Шеріф, а на 21 та 25-й двічі забивав гравець "Ліверпуля" Мохаммед Салах.

На цьому гольове "свято" закінчилося: 4-0 на користь єгиптян, які стають переможцями групи.