Шашки: харківська спортсменка завоювала три "золота"

У Дніпрі пройшла першість України з шашок-100 серед молоді та юнаків, повідомляє Шашки в Україні.

Спортсмени змагалися у трьох категоріях: класична гра, швидка гра та блискавична гра.

У швидкій та блискавичній грі переможцем серед молоді (спортсмени 1995 року народження та молодші) став Деніс Меженін з Запорізької області. А ось у класичній грі Деніс зумів завоювати тільки "бронзу" - "золото" тут здобув харків'янин Максим Дороган, на рахунку якого також дві "бронзи" у блискавичній та швидкій грі.

Двократним "срібним" призером (швидка та блискавична гра) став Василь Пікіняр (Вінницька область). Останній комплект медалей у цій віковій групі - "срібло" класичної гри завоював херсонець Юрій Чернуцький.

Серед дівчат 1995 року народження та молодших Анастасія Глушко з Харківської області зібрала всі три комплекти "золотих" нагород. Ганна Дмитренко з Запоріжжя завоювала два "срібла" у блискавичній та швидкій грі. Віра Попруга з Дніпра була другою у класичних шашках.

Галина Беляєва з Харківської області зуміла стати двократною "бронзовою" призеркою - у швидкій та класичній грі. Останню "бронзу" - блискавичних шашок, виграла Ксенія Яремчук (Херсонська область)