Ліга Чемпіонів: "Манчестер Сіті" вириває перемогу у "Боруссії" (Дортмунд)

6 квітня у першому матчі чвертьфіналу Ліги Чемпіонів англійський "Манчестер Сіті" приймав німецьку "Боруссію" (Дортмунд), повідомляє MYFOOTBALL.top.

За цим протистоянням було цікаво споглядати ще й тому, що "городяни" нещодавно оголосили своєю головною літньою трансферною ціллю форварда "Боруссії" Голанда, для якого це могло стати зустріччю його поточної команди з майбутньою.

Першими рахунок у матчі відкрили господарі: Де Брейне відзначився на 19-й хвилині після передачі Мареза.

Відігратися гості зуміли лише на 84-й хвилині: як раз після пасу Голанда відзначився Марко Ройс.

Й все ж нічиєї не вийшло: на 90-й хвилині Філ Фоден встановив остаточний рахунок: 2-1 на користь "Манчестер Сіті".

Втім, схоже, у цьому протистоянні все буде вирішуватися 14 квітня, коли пройде матч-відповідь...

Що ж стосується Олександра Зінченка, то захисник "Манчестер Сіті" провів весь поєдинок на лаві запасних.