Серія А: Маліновський допомагає "Аталанті" виграти у "перестрілці" з "Фіорентиною"

У 30-му турі італійської Серії А "Фіорентина" приймала "Аталанту", повідомляє MYFOOTBALL.top.

У першому таймі українець Руслан Маліновський двічі асистував Дувану Сапаті, й допоміг своїй команді вийти у лідери.

Втім на 57-й та 66-й хвилинах Влахович двічі відзначився у воротах Голліні, та зрівняв рахунок.

Однак перемога все ж залишилася за командою з Бергамо: Іличич на 70-й хвилині реалізував пенальті та встановив остаточний рахунок 3-2.

До речі, саме Іличич на 64-й хвилині з'явився на полі замість Маліновського. А ось ще один українець - Віктор Коваленко весь матч провів на лаві запасних "Аталанти"