Чемпіонат Колумбії: коронавірус не дав командам закінчити гру

У вищому дивізіоні чемпіонату Колумбії відбувся незвичайний матч: "Ріонегро Агілас" заявив на гру з "Бояка Чіко" всього 7 гравців. Решта 23 футболіста з заявки або здали позитивний текст на "Covid-19", або були травмовані, повідомляє Сегодня.

Незважаючи на всі прохання про перенесення матчу, федерація відмовила. У підсумку на поле вийшло п'ять польових і два воротарі, одному з яких довелося зіграти в обороні – вони билися проти 11 гравців суперника.

Цікаво, що до 57-ї хвилини рахунок був 0-0, проте потім команда пропустила 3 голи, а на 79-й хвилині рефері зупинив матч. У складі "Агілас" травмувався футболіст і матч не могли продовжити, за правилами ФІФА на поле не може бути менше семи гравців.

А колумбійській Апертурі "Агілас" займає 17-ту сходинку після 17-ті матчів, "Чіко" розташовується на 13-й позиції.