Чемпіонат Іспанії: "Севілья" та "Сельта" забивають 7 голів на двох

Напередодні, 12 квітня, у 30-му турі іспанської Прімери "Севілья", котра намагається наздогнати "Барселону" у боротьбі за призову трійку чемпіонату Іспанії, гостювала у середняка - "Сельти", повідомляє MYFOOTBALL.top.

Й вже на 7-й хвилині Жуль Кунде вивів господарів уперед. Проте далі все пішло не зовсім за сценарієм: вже на 23-й хвилині дубль Яго Аспаса зробив лідером "Сельту". Фернандо на 35-й рахунок зрівняв, проте Браїс Мендес голом на 43-й хвилині повернув перевагу господарям.

Після "божевільного" першого тайму команди дещо заспокоїлися до... 60-й хвилини, коли Ракитичу вдалося рахунок зрівняти.

А остаточну крапку у матчі поставив Алехандро Гомес на 76-й хвилині: 4-3 на користь "Севільї", яка до 4-х очок скорочує відставання від "Барселони".