Копа Лібертадорес: голи у меншості та перемога "Сантоса"

Сьогодні, 14 квітня, у третьому колі чоловічого футбольного Копа Лібертадорес бразильський "Сантос" приймав аргентинський "Сан-Лоренсо", повідомляє CONMEBOL Libertadores.

Нагадаємо, тиждень тому в Аргентині перемогу з рахунком 3-1 вирвав "Сантос".

Вже на 57-й хвилині шанси аргентинців на вихід у груповій раунд стали фактично нульовими: "Сантос", завдяки голам Маркоса Леонардо та Пари, повів у рахунку: 2-0, до того ж на 51-й хвилині гості залишилися у меншості після видалення Габріеля Рохаса.

Втім "Сан-Лоренсо" зміг на своїх правилах закінчити цей матч: аргентинці нанесли 24 удари по воротах, 12 з яких прийшлися у створ, а з двома не зміг впоратися Жуан Пауло — на 59-й минуте отличился Франко Ді Санто, а на 78-й - Анхель Ромеро.

У підсумку 2-2 у цьому матчі, але 5-3 на користь "Сантоса" за сумою двох поєдинків. Таким чином у груповий раунд виходить саме бразильський клуб.