Close button

Українці Лень та Михайлюк відзначилися в НБА

Український захисник "Оклахоми-Сіті Тандер" Святослав Михайлюк став третім за результативністю в команді в матчі регулярного сезону НБА проти "Голден Стейт Ворріорс" (109-146), повідомляє Обозреватель.

Вихованець школи "Черкаських Мавп" вийшов у старті та провів на паркеті 25 хвилин. За цей час він набрав 14 очок (4/5 двоочкових, 2/6 триочкових, 0/1 штрафних), 5 підбирань, 3 передачі та двічі втратив м'яч.

Для клубу українця ця поразка стала вже восьмою поспіль. Після 55 матчів в активі "Тандер" всього 20 перемог.

"Оклахома-Сіті" – "Голден Стейт": 109-147 (32-36, 22-39 29-50, 26-22)

Український центровий "Вашингтон Візардс" Олексій Лень зупинився за крок від дабл-даблу в переможному поєдинку проти "Сакраменто Кінгз" (123-111).

Наш співвітчизник також вийшов у стартовій п'ятірці та відіграв 17 хвилин. В активі Леня 8 очок (3/5 двоочкових, 0/1 триочкових, 2/4 штрафних), 10 підбирань та 1 передача, а в пасиві – 3 персональних зауваження і 4 втрати.

Столичний клуб виграв четвертий матч з останніх п'яти і наблизився до зони плейоф. Тепер "Візардс" всього на одну перемогу відстають від 10-го місця, яке дає право зіграти в кваліфікації.

"Сакраменто" – "Вашингтон": 111-123 (31-42, 29-28, 23-23, 28-30)