Азійська Ліга Чемпіонів: "Пахтакор" не зумів втримати перемогу над "Трактором"

Напередодні, 14 квітня, в Азійській Лізі чемпіонів з футболу відбулися матчі первого туру групового етапу, повідомляє The AFC Hub.

В номінально домашній зустрічі, котра пройшла на стадіоні "Шарджа" в ОАЕ, один з футбольних лідерів пострадянського простору - узбецький "Пахтакор" приймав іранський "Трактор".

Після безгольового першого тайму "Трактор" двічі відзначився напочатку другого: Ашкан Дежаґа та Мохаммад Аббасзадех на 53-й та 56-й хвилинах, відповідно, подарували номінальним гостям комфортну перевагу.

Втім "Пахтакор" зумів не тільки відігратися, але й вийти у лідери, завдяки точним ударам Драгана Черана, Шарофі Мухіддінова та Ходжимата Еркінова.

Й все ж перемогти цього вечора не вдалося нікому: Аббасзадех на 85-й хвилині реалізував пенальті та встановив остаточний рахунок: 3-3.

Лідірує у групі "В" "Аль-Шарджа" з ОАЕ, котра у паралельному матчі переграла іракську "Аль-Кува Аль-Джавію": 1-0