Ліга Чемпіонів: "Реал" та "Челсі" зіграли унічию

Напередодні, 27 квітня, відбувся перший півфінальний матч чоловічої футбольної Ліги Чемпіонів, в якому мадридський "Реал" приймав лондонський "Челсі", повідомляє Volia Sport.

Вже на 14-й хвилині, після пасу Рюдігера, рахунок відкрив Крістіан Пулишич. Однак ще до перерви Карім Бензема відновив рівність.

Цікаво, що цей удар французького нападника, так й залишився єдиним потраплянням м'яча у створ ворот "Челсі" у цьому поєдинку. А ось англійці ще 4 рази спрямовували ігровий снаряд у рамку воріт Тібо Куртуа, проте воротар "Реалу" більше не пропускав.

1-1. Отже, долю цього протистояння вирішить матч-відповідь, яка пройде 5 травня на полі "Челсі". Для того, щоб вийти у фінал, лондонцям вистачить нульової нічиєї,  а ось "Реалу" обов'язково треба буде забивати.