Копа Лібертадорес: "Барселона" "декласувала" "Зе Стронгест"

Сьогодні, 29 квітня, еквадорська "Барселона" (Гуаякіль) у рамках групового етапу Копа Лібертадорес приймала болівійський "Зе Стронгест" (Ла-Паса), повідомляє CONMEBOL Libertadores.

Не дивлячися на територіальну перевагу "Барси" (65 на 35% за володінням м'ячем), у першому таймі глядачі голів не побачили. А ось у другій половині у воротах 42-річного голкіпера болівійцев Даніеля Ваки побували одразу чотири м'ячі.

Причому останній, на 86-й хвилині, відправив його партнер по команді Габріель Вальверде - автогол.

У підсумку перемога "Барселони": 4-0

Таким чином команда з Еквадору, набравши 6 очок після двох турів, ділить 1-2 місця у групі "С" з аргентинським "Бока Хуніорс". А ось "Зе Стронгест" та бразильський "Сантос" залікових балів ще не набирали.