Гол Модрича поховав надії Шотландії на плей-офф Євро-2020

Збірна Хорватії 22 червня зіграла останній матч у групі D. Лідер господарів Лука Модрич допоміг команді впевнено обіграти Шотландію, повідомляє 24 Канал.

Модрич вивів Хорватію у плей-офф

На 62-й хвилині Модрич вивів хорватську команду вперед. За рахунку 1:1 Лука забив другий гол збірної Хорватії у ворота Шотландії.

Гравець Реала отримав передачу на межі штрафного та потужним ударом в один дотик пробив повз голкіпера. Снайперський постріл вдався Модричу.

Через 15 хвилин хорвати забили втретє та встановили остаточний рахунок зустрічі 3:1. Завдяки перемозі Хорватія із 4 очками з другого місця вийшла у плей-офф Євро-2020. Шотландці завершили груповий раунд на останній сходинці у групі. У їх активі залишилось лише одне очко.

В 1/8 фіналу Англія у понеділок, 28 червня, Хорватія зіграє на арені "Паркен" у Копенгагені битиметься з другою збірною квартету Е (Швеція, Словаччина, Іспанія або Польща).