Перейти к публикации

user03

Форумчанин
 • Публикации

  24
 • Зарегистрирован

 • Посещение

Все публикации пользователя user03

 1. user03

  Прогноз курса доллара к гривне

  100 % людей на цьому форумі ніколи б в житті не повірили рівно рік назад що через рік тобто зараз можливий такий курс, впевненний що навіть на спор багато б хто пішов...тепер робимо висновки з цього і що буде через рік знов ніхто не вгадає від слова зовсім і не спрогнозує. Ми шукаєм чорного кота в темній кімнаті. А кіт з лицем Гонтарєвої нам тихенько каже - хто купить по 12 пошкодує, а потім з іншого кута вже знов каже але тихіше хто продасть по 23 пожаліє.. А ми всі ходим по тій кімнаті темній і спотикаємся один об одного, падаєм-встаєм і далі йдем на голос жирного хитрого чорного кота.
 2. user03

  Прогноз курса доллара к гривне

  Мені це все нагадує осінь 2014 тільки навпаки. Як би хто що не писав, таке враження що всі факти і всі аналітичні новини підтасовуються під конкретну ситуацію (зараз звичайно під просідання доллара) Хтось просто викидає потрібні мічені карти з колоди щоб оправдати цю видимість, але ігру ведуть глобальну свою по своїм ж правилам, своїми ж картами. Хто б не був цей круп'є, Він нас зробив знову.
 3. user03

  Прогноз курса доллара к гривне

  Який взагалі реально самий мінімальний курс відносно долара може витримати економіка України ГЛОБАЛЬНО ? Звичайно я маю на увазі пониження курсу $. Ситуація виглядає настільки дивною, що це нагадує якусь фантасмагорію. Не буду повторювати що знають і так всі на рахунок облігацій, позитивних прогнозів спекулятивних світових організацій і фондів, сезонності і іншої макароновушної лабуди. В моєму оточенні і оточенні мого оточення не було жодної людини, яка б не купувала $ і Є практично при любій нагоді, при надходженні зарплати або заробку... В перспективі було зрозуміло що не купивши любу тверду валюту-ти беззаперечно втратиш, починаючи від бізнеса і закінчуючи ремонтом або любими сімейними обставинами. Так ніхто в більшості не здає ці накопичення, поза обставинами написаними вище. Розумію що люди переходять знову в економний режим, так як знову ж таки валюту здають тільки при крайній необхідності, валюта перетворилась на якісь акції для нас всіх. Малий бізнес з досвіду моїх знайомих реально зараз не вигрібає, маю пряме відношення до цього і бачу цю ситуацію. Так, я розумію що хтось скаже що вижили при 28 виживемо і при 21, але відносно кожної людини яка затратила свій ресурс не на заробок а на не втрату заробленного виглядає якось сумно. Простіше мабуть все таки бути Іваном Дураком, просто сидіти на пічці і нічого не робити.
 4. user03

  Прогноз курса доллара к гривне

  Який взагалі реально самий мінімальний курс відносно долара може витримати економіка України ?
 5. user03

  Прогноз курса доллара к гривне

  Лёд тронулся, господа присяжные заседатели!
 6. user03

  Прогноз курса доллара к гривне

  Погоджуюсь повністю з даним постом. Працюємо в сфері торгівлі електронікою з Європи. З липня місяця закупки товарів зменшились на 80%, продаж на 10 % піднялась, при цьому аренду приміщення підняли нам на 50 %. Фірма тупо не хоче і не може працювати в 0, зараз працюємо на 40 % своєї потужності, пару працівників у відпустці за власний кошт, один вже в Польщу поїхав. Власники не хочуть працювати при такому курсі, пробували експериментально занижувати ціни (інтернет магазин) продажу немає взагалі. Коли курс гривні укріпляється люди також нічого не хочуть купувати, так як валюту також не хочуть здавати. Замкнутий круг короче. Реально перспективи чув від начальства- тримаємось до весни, далі закриття і переїзд в Польщу. От такі реалії в нас у Львові. Нас вже зробили ще раз, А ВАС ?
 7. user03

  Прогноз курса доллара к гривне

  Дураки рано или поздно расстанутся со своими деньгами. К сожалению, расстанутся с ними и те, кто поддался атмосфере всеобщего оптимизма или собственной исключительной «финансовой интуиции Джон Кеннет Гелбрейт.
 8. user03

  Доллар падает благодаря Нацбанку

 9. user03

  Недвижимость.

  Вкладете гроші, а будинок може не здаватись в експлуатацію по причині -1.забудовник банкрот(цю інформацію кінцевий клієнт як правило взнає останнім, і частіше всього з газет) 2.недостатня кількість купуючих (якщо це фонд з вкладників) 3. зупинка будівництва на етапі будови (перерахунок цін в процесі). Навіть якщо Ви вкладете всі гроші відразу, це не гарантує отримання в перспективі САМЕ ЖИЛОЇ ПЛОЩІ і не більше. Якщо Вам просто хочеться себе тішити думкою що Ви виграли на скачку курсу і купили "нерухомість" яка в перспективі може стати "тотальною головною біллю" і замороженими грошима на невизначенний термін. Також в перспективі можливе просідання ринку нерухомості, тому все ж таки краще підходити зважено до цього питання, і купувати не для можливості заробку (який може стати збитковим) а для себе.
 10. user03

  Прогноз курса доллара к гривне

  Якщо ми його застрелимо, нам не буде з ким грати ... (так мабуть думає економічна коза-ностра з банкової про пересічного), хто ж не погодиться що азарт зашкалює ??? Але з під якого куща вискочить кролік, все ж таки не знає ніхто... P.S. авка в вас теж мені знайома )))
 11. user03

  Прогноз курса доллара к гривне

  Це ж всім мабуть вже зрозуміло, що якщо вже овощніки попіднімали ціни на 150 % (вчора в нас на оптовому Шуварі у Львові) то це значить що паніка досягла свого максимуму. Куди вже далі ? Вчора тільки після роліка про Тернопільський Сільпо про акційну олію по 15 грн, те саме побачив в Барвінку, жіночка набирала повні пакети Олейни... Як би хтось цього не хотів, загон-марафон успішно фінішував . Призери на 1-е місце стоять в довжелезній черзі, чухають гриви і нервово тупотять лапками. Завтра доллар тільки вниз, 24.5 на п"ятницю будем мати.
 12. user03

  Прогноз курса доллара к гривне

  Щоб вийти з ігрового столу з трьома сотнями, потрібно сісти за нього з трьома тисячами.
 13. user03

  Прогноз курса доллара к гривне

  Львів . Валютчики не мають гривні ))) Але по 25 купили б ))) кажуть
 14. user03

  Как заработать(сэкономить) на падении гривны

  Вірно сказано. Цій нації вже нічого не допоможе, поки не вимре мінімум 2 покоління. Мойсей не дарма 40 років водив по пустелі, яку можна було пройти за 2 місяці.
 15. Обманювати себе вираховуючи якісь ефімерні виграші в гривні чи в долларі за м2... на фоні ВІЙНИ і тотального економічного колапсу ... Це мабуть тільки на таке бідні(бо дурні)здатні, або люди які хочуть ризикнути(і програти)які мають якусь певну суму (і кортить зіграти). В Киеве милиция остановила строительство четырех жилых комплексов http://news.finance.ua/ru/news/~/343419
 16. user03

  Прогноз курса доллара к гривне

  Львів. Сьогодні приїхав наложенний платіж (6500грн) з Дніпропетровську ,новенькі 50-ки порахувати не реально,папір як в нових долларах.
×