Перейти к публикации

Jaroslaff

Новичок
 • Публикации

  7
 • Зарегистрирован

 • Посещение

Репутация

42 Душка

О Jaroslaff

 • Звание
  Member

Посетители профиля

Блок посетителей профиля отключен и не будет отображаться другим пользователям

 1. Jaroslaff

  Политическая ситуация в Украине (общая ветка)

  Щоб цього не було то ще 3 роки тому в Мінську вам сказали що Ви маєте робити: 1. Ніякого НАТО, ніяких американських військ в Очакові, Одесі, Яворові, Україна нейтральна держава то то записано в конституції. 2. Федералізація. Ніякі Василі з Рівного не пхаються зв своїми бандерами на Донбас. 3. Там де більшість російськомовних там російська мова ще одна державна, на одному рівні з українською. Рівне в ці регіони не входить. Ось тоді ви і отримаєте такий бажаний очікуватий спокій.
 2. Jaroslaff

  Политическая ситуация в Украине (общая ветка)

  тоді приготуйтесь до смерті - НАТО колективний інструмент вбивства неугодних для США держав, не думаю що Росія дасть себе просто так вбити без самозахисту включно з атомною зброєю.
 3. Jaroslaff

  Политическая ситуация в Украине (общая ветка)

  Серйозних українських ракет не існує в природі, серйозні ракети які можуть бути на території України будуть американські і націлені вони будуть не на анонімного ворога а конкретно на Росію.
 4. Jaroslaff

  Политическая ситуация в Украине (общая ветка)

  Першопричина проблем укранців з Росією - нездатність українців розрізняти добро і зло. Етично для Росії є неприйнятним аби народ який був з ними більше 300 років тут же ляг під контроль США. Якщо українці не хочуть вмирати то вони повинні прийняти всім свої єством залізобетонний нейтралітет по відношенню як до Росії так і до США.
 5. Jaroslaff

  Политическая ситуация в Украине (общая ветка)

  Якщо таке станеться то через енну кількість років на території України будуть американські ракети націлені на Росію. Тому миру у вас не буде ніколи.
×