Перейти к публикации

Kendrushka

Новичок
 • Публикации

  19
 • Зарегистрирован

 • Посещение

Репутация

-1 Редиска

О Kendrushka

 • Звание
  Member
 • День рождения 07.07.1999

Дополнительные данные

 • Пол:
  Женский
 • Откуда:
  Одеса
 • Интересы:
  Живопис
 • Я сейчас в:
  EUR

Посетители профиля

Блок посетителей профиля отключен и не будет отображаться другим пользователям

 1. Kendrushka

  Референдум в Крыму

  Чергова переконлива перемога України! Петро Порошенко:
 2. Президент України буквально вражає всіх навкруги своєю мудрістю та далекоглядністю!
 3. Kendrushka

  Политическая ситуация в Украине (общая ветка)

  Генеральний прокурор Юрій Луценко заявив, що здобуті злочинним шляхом та згодом конфісковані нинішньою українською владою гроші президента-втікача Януковича, витрачаються на розробку сучасної зброї для української армії. Про це він повідомив у Facebook. "Поки Янукович, як боягуз, ховається від суду країни, в якій працював президентом, а його захист придумує нові причини, щоб не починати призначені судом дебати, конфісковані гроші ОЗУ Януковича працюють на українському армію", - написав Луценко й опублікував відео недавніх успішних випробувань сучасного українського ПТРК "Корсар". https://m.facebook.com/story.php?story_fbid=1919229638139578&id=1129933130402570
 4. Kendrushka

  Политическая ситуация в Украине (общая ветка)

  Ось такі Політики, з великої літери, і творять історію! Глава МЗС України Павло Клімкін розкритикував новий російський закон про День прийняття Криму, Тамані та Кубані до складу Російської імперії, назвавши його "спробою виправдати злочин", про це він заявив на своїй сторінці у Twitter: Чекаємо на чергове репетування з Кремля.
 5. Якщо перечитаєте уважніше цей сповнений мудрості пост пана Клімкіна у Twitter, то одразу знайдете відповідь на своє питання: "...це стане справою кожного, незалежно від релігійних, національних чи інших ознак".
 6. Неможливо не погодитись з Міністром закордонних справ України Павлом Клімкіним: створення єдиної помісної церкви в Україні - це дійсно є справа кожного справжнього українця.
 7. Гадаю, ні в кого немає жодних сумнівів, з якого саме боку був інспірований увесь цей потік брудного наклепу на адресу нашої незалежної Української Церкви.
 8. Петро Порошенко: "Наша віра дає нам таку величезну любов до України. Наша єдність дає нам сили для боротьби. З Божою поміччю ми обов’язково переможемо!" Як тут не пишатися таким Президентом України?
 9. Kendrushka

  Керченский мост (опрос)

  Тобто ви кажете, мені треба не вірити гірничому інженеру-гідрогеологу, кандидату наук, який стверджує що путінський міст приймали взагалі не так, як слід було, з чисельними порушеннями, також мені треба не вірити місцевим жителям, які розповідають про те, що цей міст зараз вже тріщить по швах, трясеться і колишеться, і що ця споруда скоріш за все не витримає наступного шторму і просто завалиться, так? А на противагу їм мені треба сліпо вірити у пусті балачки, що на усіх російських ЗМІ регулярно розповідають штатні кремлівські пропагандисти на кшталт кисельова з соловйовим? у "будівництво століття" та у геній "наймудрішого" Путіна? Не вийде. Не на ту натрапили.
 10. Kendrushka

  Керченский мост (опрос)

  Дуже дивує, як на мене накинулися звідусіль. По-перше, мені відомо, що його побудували, адже я написала: "так званий путінський міст". По-друге, перш ніж глузувати з мене, хто-небудь, будь ласка, спростуйте слова цього старшого наукового співробітника Інституту водних проблем РАН, кандидата геолого-мінералогічних наук, гірничого інженера-гідрогеолога, які я наводила раніше: "Цей міст ніхто не приймав. Його ніхто не навантажував так, як належить навантажувати міст, щоб подивитися, якою буде осадка. Нібито Путін проїхав на 8 КамАЗах. Це 150 тонн розсередженого навантаження. Але потрібні були не 8 КамАЗів, а 1008 повністю завантажених КамАЗів." Добре пам'ятаю що я бачила на старих фотографіях, як під час подібних випробувань заганяли вантажівки з піском на всю довжину мосту. То чому ж цього разу було лише 8 пустих камазів? Служба безпеки російського президента не дозволила? Турбувалися за життя Путіна? А на життя простих людей
 11. Kendrushka

  Политическая ситуация в Украине (общая ветка)

  Вочевидь, вороги України не зупиняться ні перед чим заради дестабілізації ситуації в країні. Адже для них не існує нічого і нікого святого.
 12. Kendrushka

  Керченский мост (опрос)

  Чого це воно "старьё", якщо публікація була розміщена на сайті 25 липня 2018 року? Який жах! Тобто цей так званий путінський міст не лише тріщить по швах, трясеться і колишеться, а ще й почав відокремлюватися від узбережжя? Ні за що б не наважилася проїхати по ньому, тим паче з дітьми, одним словом - жах.
 13. Kendrushka

  Керченский мост (опрос)

  В мене немає жодних підстав не довіряти наведеним нижче твердженням: https://www.obozrevatel.com/ukr/society/medovar-krimskij-mist-hitaetsya.htm
×