Третьякова "пройшлася" і по родичам зниклих безвісти

Народний депутат від парламентської фракції "Слуга народу", голова парламентського комітету з питань соцполітики і захисту прав ветеранів Галина Третьякова, що прославилася закликом стерилізувати безробітних, в яке стало вже скандальному відео зробила ще одну гучну заяву.

За її словами, родичі зниклих безвісти на Донбасі українців не повідомляють про їх смерті офіційно, щоб отримувати великі виплати.

У новому оприлюдненому уривку відео Третьякова підняла тему необхідності прибрати деякі пільги, щоб люди ними не зловживали. А як приклад зловживань вона назвала родичів безвісти зниклих українців під час конфлікту на Донбасі.

"У нас є зниклі без вести, і ми точно знаємо, що хлопець чи дівчина загинули, що їх розстріляли, але просто ми ще не добралися до місць поховання. Відповідно і батьки, і родичі знають, що вони загинули, але вони не хочуть констатувати смерть своїх родичів навіть якщо минув час і є судові рішення щодо загибелі людини. Родичі не хочуть, бо вони за це отримують гроші та великі - до 20-30 тисяч гривень на місяць за ту людину, який пропав безвісти ", - заявила Третьякова.
"Цей економічний сенс морально розбещує людини. Ідеологія: якщо я щось отримую від держави, то я фактично сідаю на шию тому, хто платить податки, тому, хто рядом со мною, мій побратим. якщо я отримую якусь пільгу, я у них відібрала - ця ідеологія чомусь відсутня в українському суспільстві. Я вважаю, що це спадок від Союзу: все тут моє, все мы тут поділили в Радянському Союзі, йдемо до комунізму ", - сказала нардеп.

Читайте також: Нардеп Третьякова знову оскандалилась

Загружаем комментарии...
Читати коментарі

Новини

Більше новин