Запускається Нова Європейська платіжна система

За даними Electronic Payments International, в найближчому майбутньому 20 великих банків ЄС, включаючи Deutsche Bank і Santander, оголосять подробиці нової платіжної ініціативи.

Система, именуемая ініціатива по створенню загальноєвропейської платіжної системи (PEPSI, Pan European Payment System Initiative), буде опрацьовувати платежі по картах на Додаток до грошовим переказам і мобільним платежах без використання мережі Mastercard або Visa. Він покладається на систему TIPS, яка дозволяє здійснювати перекази коштів у режимі реального часу.

PEPSI користується підтримкою Європейського центрального банку та європейської комісії. І в кінцевому підсумку, може замінити національні платіжні схеми в країнах ЄС. Вона створює потенційну серйозну загрозу для карткових мереж, які не хочуть втрачати бізнес, як значну можливість транскордонних платежів в Європі.

PEPSI може допомогти банкам отримувати більший дохід від платежів. Особливо з урахуванням того, що міжбанківські комісії заважають роботі банків, але не картковим мережам. В новому звіті було встановлено, що Регламент ЄС з міжбанківськими комісіям (IFR), відповідно до якого п 'ять років тому були введено обмеження з комісіям за карткові транзакції, обійшовся емітентам в 2,95 млрд. євро.

Між тим, IFR не вплинув на тарифи, що дозволило платіжним системам підвищити збори і збільшити доходи на 550 млн. євро щорічно.

PEPSI може залучити споживачів з ЄС через існуючий інтересу до дебетових платежах, але вона може зіткнутися з труднощами при переконанні держателів карток Mastercard і Visa.

Загружаем комментарии...
Читати коментарі

Новини

Більше новин