Для українських туристів відкрито вже 39 напрямків

Наразі для українських туристів відкрито вже 39 напрямків для подорожей за кордон. Про це на брифінгу у вівторок розповів міністр закордонних справ України Дмитро Кулеба, передає кореспондент УНН.

"Минулого тижня я оголошував список з 26 країн, відкритих або щодо відкритих для подорожей українців. Таких країн станом на зараз вже 39 - відбулося збільшення ", - зазначив він.

Міністр підкреслив, що не в кожному випадку мова йде про абсолютно вільний в 'їзд - потрібно дотримуватися певних правил, керуватися рішенням органів влади цих країн.

"За тиждень додалися 13 країн - це Болгарія, Словенія, ОАЕ, Ірландія, Мальдіви, Антигуа і Барбуда, Еквадор, Ямайка. Менш привабливі з точки зору українських туристів, але теж країни, які відкрили свої кордони - це Камбоджа, Коморські острови, Пакистан, Пуерто-Ріко, Сент-Люсія ", - сказав Кулеба.

Як повідомлялося в УНН, минулого тижня Рада Європейського Союзу оновила список країн, для громадян яких державам-членам рекомендується поступово скасувати обмеження на поїздки на зовнішніх кордонах.

Альтернатива морю: де відпочити на озерах

Саша Картер

Загружаем комментарии...
Читати коментарі

Новини

Більше новин