Безос продав частину акцій Amazon

Безос продав частину акцій Amazon

Читати новину російською мовою

Джефф Безос, генеральний директор Amazon, на цьому тижні продав акції своєї компанії на суму понад $3 млрд, згідно з документацією, поданої до Комісії з цінних паперів і бірж, повідомляє PaySpace Magazine.

Безос збільшив продажі акцій за останній рік. У лютому він продав акції Amazon на суму понад $4,1 млрд, у серпні - на суму понад $3,1 млрд. У результаті продажів на цьому тижні його загальна сума прибутку у 2020 році перевищила $10,2 млрд, що є помітним стрибком в порівнянні з 2019 роком, коли Безос продав акцій на $2,8 млрд.

Навіть після останнього продажу акцій Безосу як і раніше належить понад 53 мільйонів акцій на суму майже $170 млрд, що робить його найбагатшою людиною у світі.

Джефф Безос раніше заявляв, що щорічно продає акції Amazon на суму близько $1 млрд для фінансування свого ракетного стартапу Blue Origin. Крім того, в лютому генеральний директор Amazon запустив Фонд Землі на суму $10 мільярдів доларів для боротьби з наслідками зміни клімату, який видаватиме гранти вченим, активістам і іншим організаціям.

Новини

analytics