Фонд держмайна перебуває під депутатським тиском

Читати новину російською мовою

Глава Фонду держмайна (ФДМ) Дмитро Сенниченко повідомив про тиск, який чинять на фонд два народних депутата.

Перші прояви цього почалися в квітні цього року, коли по 3-6 разів на місяць у ФДМ стали надходити запити від депутатів Андрія Холодова (на фото) і Олександра Юрченко. «Невмотивовані звинувачення Фонду в вигаданих порушеннях з вимогами надати роз'яснення, викладені в 15 депутатських запитах від Холодова і ще двох від Юрченка, елегантно балансували на межі формальності і безглуздя», — пише Сенниченко.

На кожен запит депутата потрібно обов'язково відповісти. «Відповідь на кожен запит — це десятки годин роботи. Тобто час, який експерти ФДМ повинні витрачати на роботу на благо держави, вони повинні витрачати на обслуговування допитливості панів Холодова та Юрченка або якихось ще їхніх інтересів», — повідомив глава ФДМ.

За його словами, ці депутати також вигадують «злочини» для фонду. Немає ні доказів, ні самого складу злочину, є тільки справи проти ФДМ в Єдиному реєстрі досудових розслідувань. Холодов і Юрченко звертаються до суду, і той зобов'язує НАБУ реєструвати кримінальні виробництва в реєстрі.

«Атака народного депутата Холодова і пов'язаних з ним осіб на приватизаційну реформу викликає у мене велике занепокоєння. Поширення ними неправдивої інформації щодо діяльності фонду і прямий тиск на нього в судовій, бюрократичній і медійній площинах — великий удар по інвестиційному іміджу України», — вважає Сенниченко.

Загружаем комментарии...
Читати коментарі

Новини

Більше новин