"Зоря" здобула розгромну перемогу у Лізі Європи

Читати новину російською мовою, повідомляє ZN.ua.

У четвер, 26 листопада, луганська "Зоря" гостювала у грецького АЕКа в рамках четвертого туру групового етапу Ліги Європи.

Третя команда України перемогла суперника, граючи в більшості.

Після видалення на 48-й хвилині українця Євгена Шахова в складі АЕКа, "Зоря" отримала чисельну перевагу.

На 61-й хвилині Артем Громов відкрив рахунок після помилки воротаря. На 75-й Владислав Кабаєв завдав дальній удар і подвоїв перевагу луганчан в рахунку. На 86-й хвилині Владлен Юрченко поставив крапку, реалізувавши пенальті за фол проти Максима Луньова - 3:0.

АЕК - "Зоря" - 0:3Голи: Громов, 61, Кабаєв, 75, Юрченко, 86 (з пенальті)

АЕК: Атанасіадіс, Сварнас (Васілантонопулос, 82), Чигринський, Неделчару, Бакакіс (Галанопулос, 65), Шахов, Крстічіч, Сімоеш (Махаірас, 87), Інсуа, Танкович (Ансаріфард, 65), Лівая

"Зоря": Шевченко, Фаворов, Вернидуб, Абу Ханна, Циганікс, Іванісеня, Юрченко (Перович, 87), Кочергін (Луньов, 82), Кабаєв (Гринь, 87), Гладкий (Назарина, 63), Громов (Сайядманеш, 87)

Попередження: Шахов, Танкович, Сварнас - Вернидуб

На 48-й хвилині вилучений Євген Шахов (АЕК) (друге попередження)

"Зоря" втретє у своїй історії виступає на груповому етапі Ліги Європи. Луганчани перервали серію з трьох поспіль поразок і займають останнє місце в групі G. Наступний єврокубковий матч "Зоря" зіграє з "Лестером" на своєму полі 3 грудня.