Британія вводить четвертий рівень карантину

Британія вводить четвертий рівень карантину

Уряд Великобританії вирішило ввести новий рівень карантину. Четвертий рівень означатиме фактичний локдаун для певних регіонів.

Про це повідомляє The Guardian.

Найжорсткіші обмеження торкнуться столиці Лондона, а також двох графств на південному сході Англії - Ессекс і Кент. Посилення заходів в цих регіонах пов'язано зі стрімким зростанням нових випадків зараження коронавірусів в них.

Нові обмеження для цих регіонів скасовують раніше заплановане пом'якшення карантину на різдвяний період. Вони передбачають вимогу залишатися вдома, крім випадків необхідності, закриття магазіонв з товарами не першої необхідності, тренажерних залів, закладів відпочинку та догляду за собою. Заборонено в'їзд і виїзд з регіонів вищого рівня карантину, перебування поза домом у нічний час. Жителям двох різних домогосподарств можна зустрітися тільки на вулиці.

Крім цього, уряд обмежив можливість зібратися для людей з трьох різних домогосподарств в інших регіонах Англії тільки на вечір Різдва 24 грудня, а не протягом п'яти днів, як було заплановано спочатку.

Нові правила вступають в силу з 20 грудня і можуть бути переглянуті через 10 днів.

Новини

analytics