Барселона перемогла Атлетик в перенесеному матчі

У перенесеному матчі 2-го туру Ла Ліги Барселона на виїзді перемогла Атлетик Більбао - 3: 2, повідомляє Спортарена.

Примітно, що баски вийшли вперед вже на 3-й хвилині після голу від Іньякі Вільямса, проте ще в першому таймі каталонцям вдалося не тільки зрівняти рахунок, а й вийти вперед. Точні удари на рахунку Педрі і Ліонеля Мессі.

У другому таймі Мессі оформив дубль, а асистував аргентинцеві Антуан Грізманн. У кінцівці зустрічі Ікер Муніаін забив ще один гол Атлетика в цьому матчі, але все ж Барселона втримала переможний рахунок.

Команда Рональда Кумана вийшла на третє місце турнірної таблиці Примери, а Атлетик займає дев'яту позицію. У наступному турі блаугранас 9 січня зіграють з Гранадою, баски в той же день зустрінуться з Атлетіко.