Астронавти NASA поділилися їжею з російськими колегами

Астронавти NASA поділилися їжею з російськими колегами

Астронавти NASA на Міжнародній космічній станції (МКС) нагодували їжею російських колег, які залишилися без припасів. Про це повідомляє "Ракурс".

Російські космонавти отримали 13 контейнерів з повноцінними раціонами.

"Отримали від американської сторони, точну кількість наразі не пам’ятаю, по-моєму, 13 контейнерів з раціонами харчування", — заявив космонавт Сергій Рижиков.

Повідомляється, що необхідність забезпечення російських космонавтів їжею виникла через перенесення запуску вантажного корабля "Прогрес МС-16" до МКС з грудня 2020 року на лютий 2021 року через необхідність проведення додаткових перевірок корабля.

У зв’язку з перенесенням запуску корабля російська сторона попросила США доставити на МКС російські харчі на своєму кораблі, але в NASA запропонували використовувати наявні в американському сегменті запаси їжі. Американська їжа надається космонавтам на безоплатній основі.

Зауважимо, що спочатку запуск корабля "Прогрес МС-16" з вантажами для МКС, включаючи новорічні подарунки для російських космонавтів, був запланований на 11 грудня, але в підсумку його перенесли на 15 лютого. Серед іншого корабель може доставити на орбіту запаси кисню та обладнання для усунення витоку повітря в російському сегменті МКС. Також на кораблі на МКС відправлять новорічні подарунки для російських космонавтів.

Зараз на борту МКС знаходяться сім членів екіпажу. Це космонавти Роскосмоса Сергій Рижиков і Сергій Кудь-Сверчков, астронавти NASA Кетлін Рубінс, Віктор Гловер, Шеннон Уокер і Майкл Хопкінс, а також японський астронавт Соїті Ногуті.

Новини

analytics