Заради відпустки ірландці записуються на курортах до лікаря, — Welt

Заради відпустки ірландці записуються на курортах до лікаря, — Welt

Через пандемії коронавірусу в Ірландії діє заборона на подорожі. Проте недавно багато ірландців знайшли лазівку в правилах і поїхали за кордон — нібито щоб зустрітися там з лікарем, пише німецька газета Die Welt, повідомляє ИноТВ.

Попри заборону на поїздки у відпустку через коронавірус тисячі ірландців недавно виїхали в закордонні подорожі. Для цього вони використовували лазівку в законодавстві: поїздки дозволені, якщо вони необхідні за станом здоров'я.

В результаті безліч людей записалися на прийом до зубного лікаря, наприклад, в Іспанії. За словами помічниці стоматолога на іспанському острові Тенерифе, в їх лікарський кабінет щодня надходить від п'яти до семи запитів на прийом від ірландців.

При цьому багато запитів зроблені молодими парами. Як правило, зазвичай пацієнтами тут стають європейські мандрівники старшого віку. Така хвиля записів на прийом тут у новинку - і багато клієнтів, зрештою, не показуються в клініці.

"Оскільки вони не з'являються, ми зрозуміли, що це тільки відмовка для відпустки. Вони забирають можливість запису у людей, яким це потрібно і які страждають від болю", - зазначила помічник стоматолога на Тенеріфе.

Багато лікарських кабінетів на Канарських островах вже почали відмовляти пацієнтам з Ірландії в записі або вимагати від них передоплату.

У ірландської поліції, між тим, зв'язані руки, зазначає німецька газета. Грошові штрафи на суму €500 виписані вже сотням людей, але поліція не має права перешкоджати виїзду мандрівників з країни, якщо вони можуть пред'явити свідоцтво про записи на прийом у лікаря.

Іншими популярними цілями в ірландських туристів стали Барселона, Туреччина і Марокко. Тепер влада країни планує збільшити розмір штрафу до €2 тис. Глава поліції Ірландії застерігає мандрівників, що в разі порушення коронавірусних правил вони можуть бути затримані, пише Die Welt.

Новини

analytics