Чемпіонат Европи з легкої атлетики: результати українців

У польському Торуні проходить чемпіонат Європи з легкої атлетики у приміщенні, повідомляє ISport.

У п'ятницю, 5 березня, на старт вийшли відразу 16 українських спортсменів.

Олександр Погорілко фінішував четвертим в бігу на 400 метрів - 47.95 секунд. Це результат не дозволив пройти у наступний раунд змагань.

Микита Барабанов й Данило Даниленко не змогли відібратися у фінал бігу на 400 метрів, вони завершили виступи у першому раунді. Результат Даниленко - 47.65 секунд, Барабанова - 47.51 секунд (обидва - четверті в забігу).

Катерина Климюк відібралася у півфінал бігу на 400 метрів. Анастасії Бризгіної так не пощастило - з результатом 53.50 вона закінчилася забіг четвертою. У півфіналі з бігу на 400 метрів виступлять дві українки - Ганна Рижикова й Катерина Климюк.

Аріна Дем'янюк не змогла потрапити у фінал бігу на 1500 метрів. Результат - 4:17.52

Світлана Жульжик не вийшла у півфінал бігу на 800 метрів. Українка показала п'ятий результат - 2: 05.68.

Марина Бех-Романчук вийшла у фінал змагань зі стрибків у довжину. Спортсменка показала третій результат у кваліфікації - 6,66 м.

Олег Миронець зумів кваліфікуватися у півфінал бігу на 800 метрів. Українець показав другий результат - 1.49.76

Катерина Климюк та Анна Рижикова не змогли пробитися у фінал бігу на 400 метрів, вони завершили свої виступи у другому забігу. Климюк показала п'ятий результат - 53.10 секунд, а Рижикова - 52.11.