Close button

Українець Есеола завоював медаль Суперкубку Казахстану! - відеоогляд матчу

Сьогодні, 5 березня, відбувся матч за "бронзу" футбольного Суперкубку Казахстану в якому "Кайрат" зустрічався з "Шахтарем" з Караганди, повідомляє ҚАЗСПОРТ TV.

На 51-й хвилині рахунок відкрив 21-річний гравець "Шахтаря" Пайруз, проте на 63-й Денис Поляков зрівняв рахунок, а на 88-й німець Стрелі Мамба приніс перемогу клубу з Алмати: 2-1.

Таким чином 29-річний український нападник Едерінсола Хабіб Есеола, який вийшов в основі "Кайрата", але на 62-й хвилині був замінений на екс-нападника збірної Бразилії Вагнера Лава, виграв "бронзу" Суперкубку Казахстану.

Що цікаво, українці у будь-якому випадку не залишилися б без нагород, адже у складі "Шахтаря" був заявлений українець Віталій Балашов. Також в основі клубу з Караганди вийшов відомий виступами за "Севастополь" та "Волинь" екс-українець Євген Павлов, проте у 2014-му році цей 29-річний нападник отримав російський паспорт...

У фіналі Суперкубку 6 березня об 11-00 за київським часом "Тобол" зіграє з "Астаною".