Туск очолив основну опозиційну партію Польщі

Туск очолив основну опозиційну партію Польщі
Фото: Andrzej Barabasz

Експрем’єр Польщі та колишній президент Європейської ради Дональд Туск очолив головну опозиційну партію "Громадянська платформа", повідомляє Українська правда.

Під час засідання Національної ради "Громадянської платформи" Борис Будка, який досі її очолював, повідомив, що Дональд Туск повертається до польської політики як лідер цієї партії.

Будка сказав, що "потрібно передати естафету, щоб разом досягти перемоги, досягти успіху".

"У цей день на моє запрошення і на моє прохання Дональд Туск повертається до польської політики, повертається на 100%.. Я хочу передати вам контроль над Платформою сьогодні, Дональде, і я хочу, щоб ви привели нас до перемоги", - заявив він.
"Я повернувся, як сказав Борис Будка, на 100% (...) Я також повернувся, тому що ви команда справді надзвичайних людей", - сказав і собі Туск.

"Громадянська платформа" сподівається, що повернення Туска оновить партію, яка вже кілька років перебуває на вторинних позиціях через низку поразок, завданих керівною партією "Право і справедливість" Ярослава Качинського.

Повернення Туска відновить його суперництво з Ярославом Качинським.

Туск розглядає Качинського як реакційного націоналіста з внутрішньою політичною філософією, яка шкодить Польщі. Своєю чергою Качинський розглядає свого старого ворога як корисливого політика, лояльність якого належить еліті ЄС, а не інтересам Польщі.

Новини

analytics