Від очищення до заповнення вітамінів: користь зелені для організму

Від очищення до заповнення вітамінів: користь зелені для організму

Щоб завжди залишатися здоровими і повними сил, необхідно піклуватися про заповнення вітамінно-мінеральних дефіцитів, комфортне травлення, очищення організму, повідомляє РБК-Україна.

Для цього потрібно привчити себе додавати долоню свіжої зелені до кожного прийому їжі, розповіла у своєму блозі в Instagram нутриціолог Вероніка Натуромама.⠀

Топ-3 аргументи на користь звички їсти зелень регулярно

1. Зелень - вибух користі

Листові салати, кріп, петрушка, рукола, кінза, мікрозелень, базилік, дикороси містять величезну кількість корисних вітамінів, елементів, мінералів.

2. У зелені багато магнію і вітамінів групи В

Магній вимивається з організму, коли ми знаходимося в стресі (всі міські жителі), а також, коли їмо солодке. Зелень містить вітаміни групи в, в тому числі, фолієву кислоту (за різними даними, у світі до 70% населення мають MTHFR мутацію, при якій фолієва кислота погано засвоюється і потрібно їсти підвищену кількість зелені для збереження здоров'я).

Без В6 магній не засвоюється (тобто, ви можете пити добавку магнію, але він не буде засвоюватися, якщо в організмі нестача В6), а в зелені все збалансовано. Вітаміни групи В критично необхідні для стабільної нервової системи і хорошого травлення. При їх нестачі розвиваються харчові непереносимості, в тому числі - глютену.

3. У зелені міститься хлорофіл

Він допомагає виробляти організму еритроцити, а також ефективно очищає кров - і допомагає в детоксикації організму.

Автор: Тетяна Турчанікова

Новини

analytics