У ТКГ повідомили, коли розглянуть перенесення засідань з Мінська

У ТКГ повідомили, коли розглянуть перенесення засідань з Мінська
Фото: Facebook

Речник української делегації в ТКГ Олексій Арестович заявив, що після зняття карантинних обмежень, першим буде розглядатися питання перенесення засідань ТКГ з Мінська, повідомляє Рубрика.

Переговори оффлайн потрібні Росії для продовження спроб нав'язати Україні діалог з так званими представниками ОРДЛО.

За його словами, Росія намагається показати, що вона нібито не є стороною конфлікту. Зустріч української делегації з представниками незаконних збройних формувань виключена, додав він.

Формат очних зустрічей передбачений мінськими домовленостями, проте в умовах коронавірусу це неможливо. Адже за правилами, які нагадав Арестович, після приїзду з РФ і Індії всі громадяни повинні проходити 14-денну самоізоляцію.

Що ж стосується зустрічей ТКГ, коли будуть зняті карантинні обмеження, перш за все, буде розглядатися питання про нове місце їх проведення.

"Чи зможе Мінськ утримати статус посередника - це вже дуже велике питання, враховуючи, що ми не визнали Лукашенко законно обраним президентом Білорусі і відмовили йому в праві представляти білоруський народ. Тому мова, з вельми великою часткою ймовірності, піде про перенесення переговорів з Мінська. А це ще одна дуже довга процедура", - сказав Арестович.

Новини

analytics