Британська розвідка: РФ після тяжких втрат залишає Харківщину

Британська розвідка: РФ після тяжких втрат залишає Харківщину
Фото: Рixabay

Росія виводить військові підрозділи з Харківської області для реорганізації та поповнення своїх сил після важких втрат, повідомляє Європейська правда.

Про це йдеться у щоденному звіті британської розвідки.

"Українські сили продовжують контратаки на північ від Харкова, відбивши кілька міст і сіл у напрямку російського кордону. Пріоритет операцій Росії на Донбасі зробив підрозділи, дислоковані на Харківщині, вразливими для мобільних та високомотивованих українських контратакуючих сил", - йдеться у повідомленні.

За даними британських спецслужб, виведені з Харківської області сили після посилення, ймовірно, будуть розгорнуті на східному березі річки Сіверський Донець, сформувавши блокуючі сили для захисту західного флангу зосередження основних сил Росії та основних шляхів постачання операцій в районі Ізюму.

"Виведення російських військ із Харківської області є мовчазним визнанням нездатності Росії захопити ключові українські міста, де очікувався обмежений опір населення", - наголошується в повідомленні.

Раніше розвідка повідомляла, що Росія продовжує зусилля щодо зміцнення свого гарнізону на захопленому острові Зміїний у Чорному морі.

Новини

Популярні теми форуму

analytics